Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

Wesele
Wrocław i okolice

 

 

 

 

 

 

wesele

komunia

imprezy integracyjne

bal studniówka

szkolenie konferencja

urodziny 18-stka

catering domowy

imprezy masowe

Wesele we Wrocławiu i okolicy

Wesela są naszym głównym obszarem działalności. Posiadamy odpowiednie wyposażenie i umiejętności, które czynią nas liderem wśród firm cateringowych zajmujących się obsługą przyjęć weselnych. Mieliśmy już niejednokrotnie przyjemność świadczyć nasze usługi na terenie Wrocławia i w jego okolicach. Sprawdziliśmy już wiele miejsc a oto kilka relacji z przygotowanych tu przyjęć.

 

Arsenał Muzeum Militariów we Wrocławiu

Sala mieści się budynku Arsenału Miejskiego, który nazywany jest także Arsenałem Mikołajskim. Należy on do najciekawszych zabytków architektury mieszczańskiej Wrocławia. Historia budowli sięga XV wieku. Natomiast początki Muzeum sięgają 1971 roku. Obecny kształt Muzeum Militariów uzyskało w roku 2000 jako oddział Muzeum Miejskiego Wrocławia. Muzeum Militariów należy również do Międzynarodowego Komitetu Muzeów Broni.
Wyjątkową atmosferę organizowanych przyjęć nadają liczne eksponaty oraz urokliwy dziedziniec. Przekraczając bramy Muzeum przechodzimy z tętniącego życiem i ruchliwego miasta do zacisznego świata, gdzie na świeżym powietrzu możemy delektować się śpiewem ptaków. Muzeum położone jest blisko rynku. Goście na pewno trafią. Samochody można zaparkować przy samej sali.
Sala jest na tyle przestronna, że można zorganizować tutaj przyjęcie nawet na 80 osób.
Warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na niecodzienny klimat miejsca ale i dogodne położenie w centrum Wrocławia.
Muzeum znajduje się przy ul. Cieszyńskiego 9 we Wrocławiu. 

Wrocław Arsenał          wesele Wrocław

 

 

 

Sala Świetlica Bielany Wrocławskie, 10 km koło Wrocławia

Gorąco polecamy ten obiekt ze względu na świetne warunki jakie oferuje do organizacji wesel. Jest to jedna z najlepiej dostosowanych do organizacji wesel sal z jakimi mieliśmy do tej pory do czynienia. Sala jest bardzo przestronna i ustawna. Można zorganizować tutaj wesele nawet na 150 osób. Sala wyposażona jest w na tyle wydajną wentylację, że nie ma potrzeby zakładania klimatyzacji. Na wyposażeniu są stoły i krzesła. Obiekt posiada łazienki, zaplecze kuchenne oraz duży parking. Teren wokół sali jest monitorowany i przez cały czas dozorowany przez stróża.
Sala mieści się faktycznie w miejscowości Ślęza
przy Bielanach Wrocławskich. Dojazd z Wrocławia zajmuje zaledwie 15 min.
Naprawdę warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na przyjazny klimat miejsca ale i dogodne położenie blisko Wrocławia.
Adres: Świetlica Bielany Wrocławskie, ul. Przystankowa 2, 55-040 Ślęza. 

Sala Bielany Wrocławskie          wesele Bielany Wrocławskie

 

 

 

Teatr ToTu

Cały teatr na wesele! ToTu oferuje najemcom dużą przestrzeń - 225 metrów kwadratowych sali oraz 50 metrów foyer. Poza miejscem wynająć można na miejscu sprzęt estradowy na imprezy okolicznościowe, obsługę techniczną a na specjalne zamówienie nawet scenografię.
Niech Twoje wesele będzie jak dobry spektakl!
Bardzo ciekawa lokalizacja i atmosfera okolicy. Budynek znajduje się wprawdzie w samym mieście ale jego położenie w oddali od głównej drogi zapewnia intymność. Przy sali znajduje się parking.
Teatr ToTu położony jest we Wrocławiu przy ulicy Hubskiej 6.

sala Wrocław wesele

 

 

Zamek Książ

Wyszukane i niezwykłe miejsce na Wasze wesele. Sceneria niczym z bajki.
Jest to trzeci co do wielkości zamek w Polsce. Pierwsza wzmianka o zamku pojawiła się już w latach 1288 - 1292. Do czasów obecnych był wielokrotnie przebudowywany i przechodził z rąk do rąk. Jeszcze na przełomie lat 20. i 30. XX wieku Zamek Książ był jedną z najbardziej okazałych rezydencji.
Sala Balowa zamku w Książu wraz z przybocznymi salami pozwala zorganizować wesele od 50 do nawet 200 osób. Spośród dodatkowych atrakcji można wybrać inscenizację walk rycerskich, porwanie Panny Młodej, pokazy sztucznych ogni.
Zamek znajduje się w Wałbrzychu w dzielnicy Książ, na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego, 70 km od Wrocławia. Przejazd z Wrocławia  zajmuje około 1 godziny.
Trudno o bardziej romantyczne miejsce!

Zamek Książ          wesela Książ

Książ wesele          Catering Wesele Książ

 

 

Sala Nadolice Wielkie, 18 km od Wrocławia

Sala mieści się przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadolicach Wielkich. Sala jest przestronna i ustawna. Wnętrze jest przyjemne, kolory ścian nie ograniczają użycia dekoracji w różnych kolorach. Architektura sali dzieli ją w oczywisty sposób na część jadalną i taneczną. Organizacja wesela nie przysparza problemów. Na wyposażeniu są stoły i krzesła, lodówki do ciasta i napojów. Obiekt posiada łazienki, zaplecze kuchenne oraz parking. Można zorganizować tutaj wesele nawet na 100 osób.
Dojazd z Wrocławia zajmuje około 30 min.
Naprawdę warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na przyjazny klimat miejsca ale i dogodne położenie blisko Wrocławia.

Sala Nadolice Wielkie koło Wrocławia          wesele Nadolice Wielkie

 

 

 

 

Tipi Town Kamieniec Wrocławski

Szukasz niezwykłego miejsca na wesele na łonie natury? W wiosce indiańskiej w Kamieńcu Wrocławskim zorganizujesz niezapomniane przyjęcie. Przestrzeń, na której jest łąka z sadem, zaaranżowana została na wzór prawdziwej wioski Indian. Zobaczyć można tam kilka namiotów Tipi, wóz traperski, totem. Przygotowane jest również miejsce na ognisko.
Teren świetnie sprawdza się do organizacji wesel pod namiotami.
Obiekt położony jest około 14 km od centrum Wrocławia i zaledwie 4 km od granicy miasta. Dojazd zajmuje około 20 minut.

Kamieniec Wrocławski          wesela Wrocław

Wrocław wesele namiot          Catering Wesele Wrocław

 

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt >>

 

 

 

 

Zarządzasz obiektem, w którym można zorganizować wesela i inne przyjęcia?
Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Kom. 512 290 241   Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © 2017 Best Catering

 

    Polecamy interesujące portale weselne i ciekawe miejsca na wesele:     wesele     sala weselna     wesele w Lesznie     wesele Leszno