Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

Propozycje menu na Twoją uroczystość

wesele catering

komunia

imprezy integracyjne

bal studniówka

szkolenie konferencja

urodziny 18-stka

catering domowy

imprezy masowe

 

Firma cateringowa na moje przyjęcie

Dobra firma cateringowa to zarówno wyśmienita kuchnia, dobra obsługa i terminowość, to także profesjonalny sprzęt, który gwarantuje wysoki standard higieny i zapewnia odpowiedni poziom estetyki.

Wszystko da się zrobić w cateringu

Znamy sceptyków, którzy twierdzą, że nie wszystko da się zrobić w cateringu. Jesteśmy innego zdania. W zależności od potrzeb jesteśmy gotowi zorganizować kompletne zaplecze kuchenne, salę konsumpcji ze stolikami i krzesłami a nawet szatnię podobnie jak to jest w restauracji.

Każda impreza jest inna

Każda impreza wymaga innego podejścia zarówno w kwestii menu, organizacji pracy jak i wykorzystywanego w jej trakcie sprzętu. Inaczej odbywa się wesele, studniówka, konferencja, impreza integracyjna czy impreza masowa. Wiemy o tym i dlatego przygotowaliśmy dla Państwa różne propozycje menu wraz z zestawami dodatkowych elementów i atrakcji do wyboru.

Prezentowane menu

Można zdecydować się na jedno z przedstawionych menu lub potraktować je jako przykładowe, na podstawie którego zostanie ułożone menu spełniające Państwa oczekiwania. Jesteśmy otwarci również na Państwa sugestie i chętnie wcielimy wszelkie pomysły w życie.

Jakość to nasz chleb powszedni

W naszej pracy staramy się pogodzić atrakcyjne ceny z najwyższymi standardami. Nigdy nie rezygnujemy z jednego kosztem drugiego.

 

 

Kom. 512 290 241   Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © 2015 Best Catering