Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

Wesele
Poznań i okolice

 

 

 

 

 

 

wesele

komunia

imprezy integracyjne

bal studniówka

szkolenie konferencja

urodziny 18-stka

catering domowy

imprezy masowe

Wesele w Poznaniu i okolicy

Wesela są naszym głównym obszarem działalności. Posiadamy odpowiednie wyposażenie i umiejętności, które czynią nas liderem wśród firm cateringowych zajmujących się obsługą przyjęć weselnych. Mieliśmy już niejednokrotnie przyjemność świadczyć nasze usługi na terenie Poznania i w jego okolicach. Sprawdziliśmy już wiele miejsc. Oto kilka relacji z przygotowanych tu przyjęć.

 

Luboń - sala ROD "Pokój"

Sala położona jest na ogrodzonym terenie. Przy sali jest spory parking. W roku 2012 przeprowadzony został remont i sala uzyskała widoczny na zdjęciach wygląd. Drobne prace kosmetyczne zostaną tu prawdopodobnie jeszcze przeprowadzone niemniej sala świetnie spełnia już dzisiaj swoją rolę i posiada dobre warunki do organizacji przyjęć.  Można zorganizować tu przyjęcia do 65 osób.
Warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na bardzo przystępną cenę wynajmu sali ale i jej zaciszną lokalizację, która zapewnia prywatność.
Łatwy dojazd do sali jest bez wątpienia atutem. Na wysokości Auchan Komorniki należy zjechać na Luboń potem trzecia droga w lewo i praktycznie cały czas prosto przez około 5 km. Można pojechać skrótem przy jeziorku (trochę dziurawa droga ale zdecydowanie krótsza) lub mostem przeciąć autostradę i w lewo w kierunku ronda.

Luboń koło Poznania          wesele luboń

 

(Zdjęcie panoramiczne - do prawidłowego działania potrzebny jest odpowiedni plugin)

Koszt organizacji przyjęcia weselnego w sali w Luboniu:
Wynajem sali wraz z zapleczem kuchennym około 800 zł brutto (600 zł + media)

 

 

 

Biedrusko - sala Domu Osiedlowego

Sala mieści się w budynku Domu Osiedlowego w Biedrusku, przy ulicy Zjednoczenia 4. Zarówno sala jak i cały budynek są praktycznie nowe. Można zorganizować tu wesele do 70 osób. Sala wyposażona jest w łazienki oraz zaplecze kuchenne. Przed budynkiem jest parking a za budynkiem całkiem spory teren zielony. Cała przestrzeń wokół obiektu jest ogrodzona. Nietrudno tu dojechać. Odległość od granicy Poznania to zaledwie około 15 km.

Biedrusko koło Poznania          Wesele Biedrusko Suchy Las

 

 

 

Obłaczkowo koło Wrześni - hangar lotniczy

Szukasz niecodziennego pomysłu na wesele? A może tak wesele w stylu lotniczym? Hangar lotniczy w Obłaczkowie to świetne miejsce na nieszablonowe wesela. Obiekt położony jest w ustronnym miejscu. Udekorowany materiałami hangar zaskoczy Waszych gości. Hangar jest bardzo przestronny i wysoki. Można zorganizować tu wesela zarówno na 80 jak i 150 osób. Przy hangarze jest lądowisko oraz parking. Warto rozważyć przelot Państwa Młodych z Poznania lub innego miejsca bezpośrednio pod hangar!
Obłaczkowo znajduje się zaledwie 3 km od Wrześni i około 50 km od Poznania (autostradą A2 należy dojechać do Wrześni a następnie drogą krajową numer 15 do Obłaczkowa).

Września Obłaczkowo          wesele Września

 

 

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt >>

 

 

 

 

Zarządzasz obiektem, w którym można zorganizować wesela i inne przyjęcia?
Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © 2013 Best Catering

 

    Polecamy interesujące portale weselne i ciekawe miejsca na wesele:     wesele     sala weselna     wesele w Lesznie     wesele Leszno