Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

Wesele
Ostrów Wielkopolski i okolice
 

 

 

 

 

 

wesele

komunia

imprezy integracyjne

bal studniówka

szkolenie konferencja

urodziny 18-stka

catering domowy

imprezy masowe

Wesele w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy

Wesela są naszym głównym obszarem działalności. Posiadamy odpowiednie wyposażenie i umiejętności, które czynią nas liderem wśród firm cateringowych zajmujących się obsługą przyjęć weselnych. Mieliśmy już przyjemność świadczyć nasze usługi na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i w jego okolicach. Na przestrzeni lat sprawdziliśmy już wiele miejsc a oto  relacja z przygotowanych przyjęć w rejonie Ostrowa Wlkp.

 

Sala Kołątajew koło Ostrowa Wielkopolskiego

W pobliżu Ostrowa w niewielkiej miejscowości Kołątajew znajduje się bardzo ładna i niedawno wyremontowana sala. Po modernizacji w roku 2011 sala otrzymała zupełnie nowe wnętrze.  Duża, przestronna sala świetnie sprawdza się przy organizacji przyjęć nawet na 100 osób. Dzięki drewnianym belkom przy suficie i gustownie dobranym kolorom jest to bardzo klimatyczne miejsce.
Warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na wyjątkowy charakter samego miejsca ale i całkiem przystępną ofertę cenową.
Kołątajew położony jest około 2 km na północ od Ostrowa Wielkopolskiego przy drodze łączącej Ostrów z Lewkowem. Na trasie nie ma dużego natężenia ruchu i droga nie zajmuje wiele czasu. 

sala ostrów wielkopolski          wesele Ostrów Wlkp

 

 

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt >>

 

 

 

 

Zarządzasz obiektem, w którym można zorganizować wesela i inne przyjęcia?
Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © 2015 Best Catering

 

    Polecamy interesujące portale weselne i ciekawe miejsca na wesele:     wesele     sala weselna     wesele w Lesznie     wesele Leszno