Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

Wesele
Leszno i okolice

 

 

 

 

 

 

wesele

komunia

imprezy integracyjne

bal studniówka

szkolenie konferencja

urodziny 18-stka

catering domowy

imprezy masowe

 

Wesele w Lesznie i okolicy

Wesela są naszym głównym obszarem działalności. Posiadamy odpowiednie wyposażenie i umiejętności, które czynią nas liderem wśród firm cateringowych zajmujących się obsługą przyjęć weselnych. Mieliśmy już niejednokrotnie przyjemność świadczyć nasze usługi na terenie Leszna i w jego okolicach. Sprawdziliśmy już wiele miejsc a oto kilka relacji z przygotowanych tu przyjęć.

 

Sala Pałacowa Renoma w Lesznie

Sala weselna Renoma oczarowuje kunsztem wykonania i dbałością o każdy szczegół dekoracji już od samego wejścia. Wyjątkowej elegancji nadają ręcznie wykonane stiuki, jedyna w swoim rodzaju muszla i niepowtarzalny kominek. Sala została ukończona w roku 2012. Dojazd do sali z centrum miasta nie sprawia kłopotu. Goście na pewno trafią. Samochody można zaparkować przy samej sali.
Sala jest na tyle przestronna, że można zorganizować tutaj przyjęcie nawet na 120 osób.
Warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na nieszablonowy wystrój sali ale i przystępną ofertę cenową.
Renoma położona jest przy Rynku Zaborowskim w Lesznie. Należy kierować się na Górę. 

Renoma Leszno          wesele leszno

 

(Zdjęcie panoramiczne - do prawidłowego działania potrzebny jest odpowiedni plugin)

 

 

Kompleks Dworek Banderoza w Osiecznej - 10 km od Leszna

Wesele w Kompleksie Banderoza to uczta nie tylko dla podniebienia. To także malownicza okolica, gustowna sala, parking, niedrogie noclegi i ogródek letni. Całość położona jest na małym półwyspie, blisko jeziora i skupiona w ramach jednego kompleksu, dzięki czemu zapewniona jest prywatność organizowanych przyjęć.
Duża, przestronna sala świetnie sprawdza się przy organizacji przyjęć od 50 do nawet 150 osób.
Warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na wyjątkowy urok samego miejsca ale i przystępną ofertę cenową.
Osieczna położona jest około 10 km od Leszna. Należy kierować się z Leszna na Śrem. 

Banderoza Osieczna          wesele osieczna

 

(Zdjęcie panoramiczne - do prawidłowego działania potrzebny jest odpowiedni plugin)

 

 

Sala w Święciechowie koło Leszna

Zaledwie 10 km od Leszna w Święciechowie znajduje się ładna i bardzo przestronna sala weselna. Sala przeszła generalny remont w roku 2012 i uzyskała kształt widoczny na zdjęciach. Sala posiada dużą, wydzieloną scenę dla muzyków, ładne łazienki, parking oraz zaplecze kuchenne. Można zorganizować tutaj duże wesele nawet na 250 osób. Polecamy to miejsce ze względu na świetne warunki do organizacji przyjęć i bardzo przystępne ceny.

sala Święciechowa          wesele Święciechowa

 

 

Wesele Święciechowa

 

 

Sala Kłoda - 10 km od Leszna

Bardzo przyjemna sala, położona w Kłodzie, w ustronnym miejscu, do którego łatwo trafić. Sala została niedawno wyremontowana dzięki środkom unijnym. Ostatnie, kosmetyczne prace przeprowadzone były na początku roku 2013. Przy sali jest parking oraz plac zabaw. Na wyposażeniu znajdują się stoły i krzesła. Sala posiada zaplecze kuchenne, łazienki, podest dla zespołu muzycznego. Sala jest całkiem spora. Można zorganizować tu wesele dla 50 jak i 90 osób.
Kłoda położona jest około 10 km od Leszna. Jadąc z Leszna kierujemy się na Wrocław. Za Rydzyną na skrzyżowaniu świetlnym należy skręcić w prawo.

Sala Kłoda          wesele Kłoda

 

(Zdjęcie panoramiczne - do prawidłowego działania potrzebny jest odpowiedni plugin)

Na zdjęciach prezentujemy salę w trakcie przygotowań do wesela.

 

 

Domek Myśliwski Łękanów - około 24 km od Leszna

Wprost idealna propozycja na nieduże wesele. Obiekt składa się z sali, zaplecza kuchennego, łazienek oraz pokoi dla gości. Całość położona jest na ogrodzonym terenie. Przy sali jest parking. Na wyposażeniu znajdują się stoły, krzesła i ławy. Można zorganizować tu wesele do 40 osób. Panuje tu bardzo przyjemna, prawie domowa atmosfera.
Łękanów położony jest około 24 km od Leszna, 28 km od Głogowa, 15 km od Wschowy i zaledwie 11 km od Góry. Jadąc z Leszna kierujemy się na Górę, skręcamy na Siciny a następnie na Niechlów. 

Sala Góra Głogów          wesele Wshcowa Góra

 

(Zdjęcie panoramiczne - do prawidłowego działania potrzebny jest odpowiedni plugin)

 

 

Sala Mórkowo koło Leszna

W pobliżu Leszna w niewielkiej miejscowości Mórkowo znajduje się ładna i niedroga sala. Niedawno została wyremontowana i otrzymała widoczny na zdjęciach wygląd. Można zorganizować tutaj wesele na 60 osób. Sala posiada zaplecze kuchenne, łazienki, zamykane na klucz pomieszczenie. Przy sali jest również plac zabaw dla dzieci.
Mórkowo położone jest około 10 km od Leszna. Kierując się z Leszna na Lipno należy zjechać z drogi nr 5 w lewo na Mórkowo. Dojazd nie zajmuje wiele czasu. 

sala Mórkowo          wesele Mórkowo

 

 

Koszt organizacji przyjęcia weselnego w sali w Mórkowie:
Wynajem sali wraz z zapleczem kuchennym 369 zł brutto (goście), 184,50 zł brutto (mieszkańcy)

 

 

Sala Dębno Polskie koło Rawicza

Zaledwie 3,5 km od Rawicza położona jest miejscowość o wdzięcznej nazwie Dębno Polskie. Jadąc w kierunku Wrocławia z drogi numer 5 należy skręcić w lewo. W zacisznym miejscu Dębna znajdziecie bardzo przyjemną salę weselną. W roku 2014 wnętrze sali zostało przemalowane, kolejne remonty są już zaplanowane. Sala posiada wydzieloną scenę dla muzyków, ładne łazienki oraz zaplecze kuchenne. Można zorganizować tutaj wesele nawet na 100 osób.

sala Dębno Polskie          wesele Rawicz

 

 

Wesele koło Rawicza

 

 

 

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt >>

 

 

 

 

Zarządzasz obiektem, w którym można zorganizować wesela i inne przyjęcia?
Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © 2014 Best Catering

 

    Polecamy interesujące portale weselne i ciekawe miejsca na wesele:     wesele     sala weselna     wesele w Lesznie     wesele Leszno