Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

Wesele
Głogów i okolice

 

 

 

 

 

 

wesele

komunia

imprezy integracyjne

bal studniówka

szkolenie konferencja

urodziny 18-stka

catering domowy

imprezy masowe

Wesele w Głogowie i okolicy

Wesela są naszym głównym obszarem działalności. Posiadamy odpowiednie wyposażenie i umiejętności, które czynią nas liderem wśród firm cateringowych zajmujących się obsługą przyjęć weselnych. Mieliśmy już niejednokrotnie przyjemność świadczyć nasze usługi na terenie Głogowa i w jego okolicach. Sprawdziliśmy już wiele miejsc a oto kilka relacji z przygotowanych tu przyjęć.

 

Sala Serby - 2 km od Głogowa

W miejscowości Serby, położonej zaledwie 2 km od Głogowa, znajduje się przestronna i gustownie urządzona sala weselna. Sala urządzona jest w jasnych i przyjemnych kolorach. Sala daje możliwość kreowania na bieżąco odpowiedniej atmosfery za pomocą świateł. Wiele punktów świetlnych, które rozmieszczone są na ścianach i suficie, można w danej chwili pojedyńczo włączyć lub wyłączyć by stworzyć odpowiedni dla chwili nastrój. Na wyposażeniu obiektu są stoły i krzesła. Sala posiada łazienki, pomieszczenie, które służy jako schowek oraz zaplecze kuchenne. Przy budynku jest parking, teren zielony z ławeczkami i placem zabaw dla dzieci oraz boisko do koszykówki. Cały teren sali wraz z parkingiem jest ogrodzony, co zapewnia prywatność organizowanych tu wesel.
Łatwy dojazd do sali jest bez wątpienia jej atutem. Z głównej drogi, prowadzącej przez Serby (droga numer 12), należy skręcić w ulicę Wałową, przejechać około 100 m i skręcić w prawo na parking. Dojazd z Głogowa trwa dosłownie kilka minut.

sala Serby koło Głogowa          wesele Serby

 

(Zdjęcie panoramiczne - do prawidłowego działania potrzebny jest odpowiedni plugin)

 

 

Zamek w Kożuchowie

Wesele w XIV-wiecznym zamku z pewnością będzie wyjątkowe. Duża, przestronna sala koncertowa zamku świetnie sprawdza się przy organizacji przyjęć nawet na 100 i więcej osób. Jej pokaźna kubatura sprawia, że nawet w trakcie dużych wesel nie jest gorąco. Swoją rolę w trakcie ciepłych dni spełniają też grube mury zamku. Przy sali koncertowej zamku znajdują się łazienki. Zamek poza samą salą do dyspozycji oddaje też parking, niewielki wewnętrzny dziedziniec oraz zaplecze kuchenne.
Warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na wyjątkowy charakter samego miejsca ale i całkiem przystępną ofertę cenową.
Kożuchów położony jest około 40 km  od Głogowa. Na trasie nie ma dużego natężenia ruchu i droga nie zajmuje wiele czasu. 

zamek kożuchów          wesele kożuchów

 

(Zdjęcie panoramiczne - do prawidłowego działania potrzebny jest odpowiedni plugin)

Koszt organizacji przyjęcia weselnego w zamku w Kożuchowie:
Wynajem sali koncertowej wraz z zapleczem kuchennym 800 zł netto + 4 zł netto za osobę

 

 

Domek Myśliwski Łękanów - około 28 km od Głogowa

Wprost idealna propozycja na nieduże wesele. Obiekt składa się z sali, zaplecza kuchennego, łazienek oraz pokoi dla gości. Całość położona jest na ogrodzonym terenie. Przy sali jest parking. Na wyposażeniu znajdują się stoły, krzesła i ławy. Można zorganizować tu wesele do 40 osób. Panuje tu bardzo przyjemna, prawie domowa atmosfera.
Łękanów położony jest około 24 km od Leszna, 28 km od Głogowa, 15 km od Wschowy i zaledwie 11 km od Góry. Jadąc z Głogowa kierujemy się na Niechlów, gdzie skręcamy w lewo na Łękanów. 

Sala Góra Głogów          wesele Wshcowa Góra

 

(Zdjęcie panoramiczne - do prawidłowego działania potrzebny jest odpowiedni plugin)

 

 

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt >>

 

 

 

 

Zarządzasz obiektem, w którym można zorganizować wesela i inne przyjęcia?
Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © Best Catering

 

    Polecamy interesujące portale weselne i ciekawe miejsca na wesele:     wesele     sala weselna     wesele w Lesznie     wesele Leszno