Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

Dlaczego Best Catering & Events?

Nie jesteśmy agencją eventową od wszystkiego. Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, która od A do Z organizuje wydarzenia dla firm i instytucji, takie jak imprezy promocyjne, eventy dla pracowników i akcje społecznościowe.
Nasze kompetencje budujemy na mocnych i trwałych fundamentach. Początki naszej działalności sięgają roku 1986. To już 30 lat nieprzerwanej działalności! Przez ten czas dużo widzieliśmy i dużo doświadczyliśmy. Mamy grono sprawdzonych i profesjonalnych kooperantów z różnych obszarów. Współpracujemy także z innymi agencjami.
Nie jesteśmy szaleni i wiemy na co się porywamy. Jesteśmy kreatywni i odpowiedzialni. Dlatego od roku 2012 rozwijamy działalność eventową i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy :-)

 

 

W ciągu roku organizujemy około 70 wydarzeń o wielkości od 100 do 10.000 osób

 

Realizujemy usługi na terenie całego kraju.
Mieliśmy przyjemność pracować dla naszych klientów w takich miastach jak:
Chorzów, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Jarocin, Kalisz, Konin, Leszno, Lubin, Nowy Tomyśl, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra i wielu innych miejscach...

 

 

Kom. 512 290 241   Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © Best Catering & Event