Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

 Catering

wielkanocny

 

 

 

 

wesele

komunia

imprezy integracyjne

bal studniówka

szkolenie konferencja

urodziny 18tka

imprezy masowe

 

Potrawy na Wielkanoc!

Planujesz święta wielkanocne w rodzinnym gronie? Z nami zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy. Dostarczymy świeże gorące oraz zimne potrawy na ustaloną godzinę. Wszystkie potrawy są gotowe do podania.

Jak to działa?

1. Wybierz potrawy, którymi chcesz uraczyć swoich gości. Jeśli nie ma ich w naszym spisie wpisz je w polu "uwagi".

2. Podaj adres, termin dostawy, e-mail oraz numer telefonu.

3. Po wybraniu wszystkich potraw od razu poznasz łączną sumę zamówienia. Zamówienie możesz jeszcze zmienić. Składając zamówienie proszę zwrócić uwagę, że minimalna ilość porcji danej potrawy (mięsa, zakąski, zupy) to 5 sztuk lub w przypadku zamówień na wagę 1kg.

4. Po wysłaniu zamówienia od razu otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na podanego w formularzu e-maila. Dodatkowo w ciągu 3 dni (zazwyczaj szybciej) od złożenia zamówienia nasz konsultant potwierdzi przyjęcie zamówienia do realizacji.

 Wszelkie dodatkowe prośby i pytania wpisz w polu "uwagi". Wszystkie zamówienia potwierdzamy dodatkowo telefonicznie lub mailowo. Dania dostarczymy w podanym terminie w specjalnych termosach utrzymujących ciepło. Przy odbiorze potraw należy uregulować płatność. Termosy oraz pozostałe wyposażenie odbierzemy w dogodnym dla Państwa terminie - najczęściej następnego dnia. Nasi kierowcy pracują codziennie w godzinach od 11:00 do 22:00. Na życzenie wystawiamy faktury VAT (możliwa jest także płatność przelewem).

Kiedy należy złożyć zamówienie?

Zamówienie dobrze jest złożyć przynajmniej z 3-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku zamówień składanych z mniejszym wyprzedzeniem czasowym prosimy kontaktować się telefonicznie.Zamówienia dostarczamy do soboty 20.04.2019. Również do tego dnia możliwy jest odbiór osobisty potraw.

Koszt dostawy

Jednorazowe zamówienia powyżej 100 zł realizujemy bez doliczania kosztów transportu w takich miejscowościach jak: Dąbcze, Kąkolewo, Lasocice, Leszno, Lipno, Osieczna, Rydzyna,  Święciechowa, Wilkowice. Zamówienia dostarczamy także do innych miejscowości (np. Poznań, Wrocław, Zielona Góra). Koszt transportu ustalany jest wówczas indywidualnie i zależy od wielkości zamówienia.

Dodatkowe atrakcje oraz wyposażenie

Fontanna czekoladowa (od 250 do 450 zł) - słodka atrakcja, która nie tylko dobrze wygląda ale i smakuje! Najlepsza belgijska czekolada w towarzystwie owoców sezonowych oraz ciasteczek. Posiadamy fontanny różnej wielkości.

fontanna czekoladowa          fontanny czekoladowe

Zastawa (2 zł na osobę) - istnieje możliwość dostarczenia potrzebnych do podania zamówionych potraw talerzy płytkich i głębokich, bulionówek, filiżanek, noży, widelcy, łyżek, łyżeczek, podgrzewaczy, termosów z kurkiem itd. Cała zastawa oczywiście tego samego rodzaju.

Stoły prostokątne (20 zł) - brakuje stołów dla wszystkich gości lub stoły są różnych rozmiarów? Stabilne stoły prostokątne o wymiarach 180x80cm nadają się świetnie do ustawienia zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Stoły w zależności od posiadanej przestrzeni można ustawić na różne sposoby!

Krzesła (7 zł) - dysponujemy kilkoma rodzajami krzeseł: drewnianymi, z chromowanym oparciem, z materiałowym obiciem. Wybierz krzesła, które sprawdzą się na Twoim przyjęciu.

Pokrowce na krzesła (6 zł) - całości świetnie dopełnią białe pokrowce na krzesła. Nasze pokrowce są uniwersalne i pasują na większość krzeseł.

Spróbuj i poznaj zalety cateringu domowego!

 

Formularz zamówienia (uzupełnij wszystkie pola zaznaczone na czerwono)

Imię i nazwisko
Data dostawy
Na godzinę
Miejsce dostawy
Telefon
E-mail
Uwagi dodatkowe

 
ZAKĄSKI NA ZIMNO 0zł / 0 x =
Półmisek jaj z różnymi farszami 12 szt. (z sosem tatarskim, z farszem jajeczno-pieczarkowym, z farszem paprykowym 25.00 zł / 1 półmisek x =
Wielkanocna galantyna z kurczakiem, jajkiem, marchewką, groszkiem, papryką 5.00 zł / 1 porcja x =
Galaretka drobiowa z jajkiem 4.00 zł / 1 porcja x =
Schab pieczony w ziołach i cieście francuskim 5.50 zł / 1 porcja x =
Schab pieczony z morelą w galarecie 5.50 zł / 1 porcja x =
Półmisek szynek nadziewanych 9 szt. (szynka z jajkiem, z kremem chrzanowym, z sałatką jarzynową) 36.00 zł / 1 porcja x =
Pasztet pieczony z sosem żurawinowym 500g 20.00 zł / 1 szt. x =
Kruche babeczki z pastą jajeczną 2.50 zł / 1 porcja x =
Kruche babeczki z pastą z łososia 2.50 zł / 1 porcja x =
Kruche babeczki z dzikim ryżem i selerem naciowym 2.50 zł / 1 porcja x =
 
ZUPY 0zł / 0 x =
Barszcz biały z chrzanem i białą kiełbasą 20.00 zł / 1 L x =
Żur na zakwasie z białą kiełbasą i jajkiem 25.00 zł / 1 L x =
 
WYPOSAŻENIE, URZĄDZENIA 0zł / 0 x =
Fontanna czekoladowa elite (2,5 kg czekolady) 450.00 zł / 1 dzień x =
Krzesła bankietowe 7.00 zł / 1 szt. x =
Pokrowce na krzesła (1) 6.00 zł / 1 szt. x =
Obrusy 5.00 zł / 1 szt. x =
Stoły (180 x 80 cm) 20.00 zł / 1 szt. x =
Zastawa (talerze, sztućce) 2.00 zł / 1 os. x =
Zwrot brudnych naczyń 30.00 zł / 1 kpl. x =
Razem: 0
 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt >>

 

Obowiązek informacyjny RODO >>

 

*Oferta potraw i usług firmy cateringowej nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy.

 

 

Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © Best Catering