Catering Imprezy
wesele gastronomia bankiet
Catering menu galeria firma zaufali nam kontakt
 
 

Wesele
Zielona Góra
i okolice
 

 

 

 

 

 

wesele

komunia

imprezy integracyjne

bal studniówka

szkolenie konferencja

urodziny 18-stka

catering domowy

imprezy masowe

Wesele w Zielonej Górze i okolicy

Wesela są naszym głównym obszarem działalności. Posiadamy odpowiednie wyposażenie i umiejętności, które czynią nas liderem wśród firm cateringowych zajmujących się obsługą przyjęć weselnych. Mieliśmy już przyjemność świadczyć nasze usługi na terenie Zielonej Góry i w jej okolicach. Na przestrzeni lat sprawdziliśmy już wiele miejsc a oto  relacja z przygotowanych przyjęć w rejonie Zielonej Góry.

 

 

Sala Radomia koło Zielonej Góry

Sala w Radomii posiada wiele atutów, dzięki którym świetnie udają się tutaj wesela. Gustownie urządzone wnętrze sprawia miłe wrażenie i wprawia w dobry nastrój. Obiekt składa się z sali konsumpcyjnej i zabaw, zaplecza kuchennego, łazienek oraz pomieszczeń pomocniczych, które mogą pełnić rolę małego magazynu i zaplecza. Przy sali jest parking, plac zabaw oraz miejsce na ognisko. Położony w  zacisznej okolicy obiekt umożliwia organizację wesela do 70 osób. Radomia znajduje się tylko 12 km od centrum Zielonej Góry a dojazd zajmuje około 20 minut.

radomia wesele          radomia koło zielonej góry

radomia koło zielonej          wesela zielona góra

 

 

Sala w miejscowości Łaz koło Zaboru

W miejscowości Łaz mieliśmy przyjemność organizować wesele w 2014 roku. Sala nie jest duża ale spokojnie pomieści nawet 60 osób. Sala została wyremontowana w 2013 roku i posiada wszystkie atuty by organizować tutaj wesela. Do dyspozycji jest zaplecze kuchenne, ładne łazienki i pomieszczenie, które pełni rolę schowka lub przebieralni. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się parking oraz plac zabaw dla dzieci. Teren wokół sali jest bardzo zadbany i sprawia przyjazne wrażenie. Sala godna polecenia :)

sale weselne zielona góra          sala Zielona Góra

 

 

 

Sala Nowy Kisielin koło Zielonej Góry

Sala w Nowym Kisielinie została całkowicie zmodernizowana i oddana do użytku pod koniec 2012 roku. Powstało praktycznie nowe wnętrze wraz z nową instalacją elektryczną, grzewczą, zapleczem kuchennym, szatnią, łazienkami.
Obiekt składa się z dwóch połączonych sal. Jedna posiada scenę i przeznaczona jest do zabawy. W drugiej przygotowane są stoły i krzesła. Można zorganizować tutaj wesele do 70 osób.
Nowy Kisielin położony jest zaledwie 8 km od Zielonej Góry a dojazd zajmuje około 10 minut.

sala Nowy Kisielin          wesele Zielona Góra

catering zielona góra          sala Zielona Góra

 

 

Międzyrzecki Rejon Umocniony Pniewo - nieszablonowy pomysł na wesele

Fortyfikacje Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego stanowią największą atrakcję województwa lubuskiego. Wzniesiono je w latach 30-tych minionego wieku. Są to największe pomilitarne podziemia w Europie. Obiekty MRU znajdują się w rejestrze zabytków i są częścią całorocznych podziemnych tras turystycznych. System podziemnych tuneli, sieć magazynów amunicyjnych, dworce-mijanki kolejki wąskotorowej, kryjówka nietoperzy (nie gryzą i nie zaplątują się we włosy. Sprawdziliśmy osobiście!) Wrażenia niezapomniane! Do dyspozycji gości jest rozległy teren w pobliżu bunkrów, na którym można ustawić namioty bankietowe. W pobliżu znajdują się  toalety oraz miejsce do grillowania i rozpalenia ogniska. I oczywiście eksponaty. Proszę wyobrazić sobie taki scenariusz: przed przyjęciem zwiedzanie bunkrów wraz z przewodnikiem (oprowadzanie w języku polskim, niemieckim, angielskim i rosyjskim), sesja fotograficzna, przyjęcie w namiotach bankietowych, zabawa taneczna, ognisko, puszczanie lampionów.
Warto zastanowić się nad  tą lokalizacją nie tylko ze względu na wyjątkowy charakter samego miejsca ale i przystępną ofertę cenową.
Obiekt znajduje się w Pniewie, pomiędzy Międzyrzeczem a Świebodzinem, 2 km od Drogi Krajowej nr 3 (E-65). 

sala zielona góra          wesele Zielona Góra

 

 

Koszt organizacji przyjęcia weselnego na terenie MRU:
Wynajem terenu wraz ze zwiedzaniem 14 - 18 zł zł brutto za osobę

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt >>

 

 

 

 

Zarządzasz obiektem, w którym można zorganizować wesela i inne przyjęcia?
Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Kom. 507 269 269,   e-mail: catering@best-catering.pl                                          © 2013 Best Catering

 

    Polecamy interesujące portale weselne i ciekawe miejsca na wesele:     wesele     sala weselna     wesele w Lesznie     wesele Leszno